Choď na obsah Choď na menu
 


Turnaj Močenok

3. 12. 2011

Turnaj Močenok (sobota 3.12.2011) - 5.miesto

V sobotu sme sa zúčastnili ďalšieho zo série turnajov poriadaných agentúrou P.J.Servis. Tentoraz sa dejiskom stala športová hala v obci Močenok. Organizátori nás zaradili do nepomerne ťažšej skupiny B, kde nás čakali okrem kvalitného Fomatu Martin aj dobre známe Bánovce. Práve naše zápasy s týmito súpermi patrili medzi to najkvalitnejšie čo turnaj ponúkol.

Hneď vo svojom prvom vystúpení sme narazili na Spartak Bánovce. Vo vyrovnanom stretnutí sme na rozdiel od súpera nevyužili svoje šance a prehrali  0:2. Potom nás preveril favorizovaný Fomat Martin. Vo výbornom zápase sme sa ujali krásnym gólom vedenia, dobre hrajúci Martinčania však vyrovnali po rohovom kope. Konečná remíza je cenná, pretože to bola jediná bodová strata neskoršieho víťaza v celom turnaji. V ďalšom priebehu nás čakali už len slabšie mužstvá zo Slávie Trnava (5:1) a FK Močenok (4:1) i keď s domácim družstvom sme sa natrápili a víťazstvo strhli na svoju stranu až v poslednej 5-minútovke, po utešených kombináciach Andreja Púchleho s Matúšom Adamkovičom. Tieto výsledky v skupine B znamenali 3. miesto a posunuli nás do boja s tretím celkom skupiny A Dunajskou Lužnou. V priemernom zápase sme nakoniec uspeli a po výhre 1:0 nám patrí konečné 5.miesto. Odohraté zápasy boli dobrou prípravou na domáci Vianočný turnaj, kde nás však žiadny slabší súper nečaká.

                                                                                                                          JS

Skupina A:

Vion Vráble, FC Jelka, MFK Topoľčany, FC Horná Nitra, Dunajská Lužná

Skupina B:

AFC NM, Fomat Martin, FK Močenok, Slávia Trnava, Spartak Bánovce

 Naše výsledky:

   9,57 hod.  AFC NM - Spartak Bánovce  0:2  

11,51 hod. Fomat Martin - AFC NM   1:1  

13,07 hod. AFC NM - Slávia Trnava   5:1  

14,23 hod. FK Močenok - AFC NM   1:4  

 

o 5.miesto

AFC Nové Mesto n/V - Dunajská Lužná   1:0  

 

o 1.miesto

Fomat Martin - ViOn Vráble  3:1

o 3.miesto

Spartak Bánovce - FC Horná Nitra  2:1

 


 Konečné poradie:

1.Fomat Martin, 2.ViOn Vráble, 3.Bánovce, 4.FC Horná Nitra, 5. AFC NM, 6. Dunajská Lužná, 7.MFK Topolčany, 8. FK Močenok, 9. Slávia Trnava, 10. FC Jelka