Choď na obsah Choď na menu
 


Turnaj Otrokovice

27. 11. 2011

Turnaj Otrokovice 26.11.2011 -  1.miesto

 

V sobotu sme sa zúčastnili halového turnaja v meste pneumatík. Pekná športová hala sa stala dejiskom merania síl 10 družstiev z Moravy a Slovenska. Naši chlapci sa predviedli v skupine B v dobrom svetle a bez straty bodu postúpili do semifinále, kde na nich čakalo prekvapenie turnaja družstvo z SK Zlechov. Naši chlapci od začiatku ovládli priebeh hry a zaslúžene išli do vedenia. Ďalšie vyložené gólové príležitosti však trestuhodne zahodili, za čo ich súper potrestal gólom v závere zápasu a posunul duel do penaltového rozstrelu. Hneď prvú penaltu novomestskí futbalisti zahodili a keďže súper sa nemýlil, vyzeralo to s nami zle. Našťastie tretiu strelu súpera náš brankár vystihol a vrátil nás do hry. Následne naši chlapci už nezaváhali, naopak Zlechovčania prestrelili bránku a šli sme do vytúženého finále.

V ňom na nás čakali hráči SK HS Kromeříž, ktorí si počínali na turnaji suverénne a predvádzali veľmi dobrý kombinačný futbal. Naši chlapci zocelení semifinálovou drámou však do zápasu vstúpili nebojácne s cieľom uspieť aj v tomto najdôležitejšom súboji. Po rýchlej kombinácii sme šli do vedenia. Súper sa síce v ďalšom priebehu snažil o vyrovnanie, ale naši chlapci ho do vážnejších šancí nepúšťali. Preto sme sa po zápase radovali z cenného úspechu v podobe zlatých medailí. Naviac Peťo Udvorka sa stal najlepším kanonierom turnaja. Za veľkú bojovnosť si celé družstvo zaslúži pochvalu.

 Naše výsledky:

 Skupina B

- Valašské Meziříčí 2002   5:2  

- Elseremo Brumov   2:0  

- SK Zlín-Louky   2:0  

- Tatran Starý Lískovec   3:0  

Semifinále

- SK Zlechov   1:1 pk. 4:2  

Finále

- SK HS Kromeříž   1:0  

 Konečné poradie:

1. AFC Nové Mesto n/V, 2. SK HS Kromeříž, 3. SK Zlechov, 4.Elseremo Brumov, 5. SK Zlín-Louky, 6. Valašské Klobouky, 7. Tatran Starý Lískovec, 8. SK Hulín, 9. FK Raven P.Bystrica, 10. Valašské Meziříčí 2002