Choď na obsah Choď na menu
 


Turnaj Svinná 29.12.2011

29. 12. 2011

Turnaj Svinná - 5. miesto 

 

Vo štvrtok sme sa zúčastnili na  turnaji vo Svinnej, ktorý organizovali naši priatelia zo Starej Turej.  Konečné 5. miesto na dobre obsadenom turnaji je síce slušným umiestnením, ale vzhľadom na súperov, ktorí nás čakali v základnej skupine sme mali minimálne na bronzové umiestnenie. Žiaľ už po x-tý raz chalani nedokázali pretaviť hernú prevahu do úspešných výsledkov. Mrzí najmä fakt, že v kľúčových zápasoch s Piešťanmi a Novými Zámkami naši futbalisti prehajdákali dvojgólové resp. v samom závere jednogólové vedenie. Tým sme našich súperov doslova posunuli do semifinálových bojov. 

Nám sa napriek faktu, že sme na turnaji nenašli premožiteľa ušlo len konečné piate miesto. Ak však v troch dobre rozohratých zápasoch stratíme vedenie ťažko môžeme myslieť na vyššie priečky.

Za zmienku ešte stojí,že Peťo Udvorka s 11 gólmi bol spolu s hráčom Lokomotívy Trnava najlepším strelcom. Penaltový rozstrel však nezvládol a pohár pre najlepšieho kanoniera putoval do Trnavy. Zadosťučinením mu bola trofej pre najlepšieho hráča turnaja.

                                                                                                                                        JS

Naše výsledky:

skupina A 

AFC NM - MFK Stará Turá 1:1

AFC NM - PFK Piešťany 3:3

AFC NM - Nová Dubnica 6:0

AFC NM - FKM Nové Zámky 1:1

Vyraďovacie boje:

AFC NM - FK Raven PB  6:1

zápas o 5. miesto

AFC NM - MFK Stará Turá  7:2

 

Konečné poradie:

1. Lokomotíva Trnava, 2. Spartak Bánovce, 3. PFK Piešťany, 4. FKM Nové Zámky,  5. AFC NM, 6. MFK Stará Turá, 7. Raven P.Bystrica, 8. OTJ Moravany, 9. CVČ Stará Turá, 10. Nová Dubnica