Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 11.kola

5. 5. 2011

FK Raven P.Bystrica - Baník Handlová  8:1

FK Púchov - Spartak Myjava   1:8

FK Prievidza - AS Trenčín  2:3

AFC Nové Mesto n/V - MFK Dubnica  8:1 (5:0)

Štvrtok ( 5.5.2011 ) 16,00 hod. štadión AFC

 

   Po nie príliš vydarenom vystúpení v Považskej Bystrici sme s napätím očakávali, či sa naši mladí futbalisti poučia z tohto zápasu a ukážu rodičom a trénerovi, že vedia hrať lepšie a hlavne, že dokážu zabojovať. Dubničanom sme chceli oplatiť jedinú prehru z jesennej časti súťaže a vzdialiť sa im v tabuľke.

  Od úvodného hvizdu rozhodcu bolo vidieť, že Novomešťania nastúpili do tohto zápasu veľmi zodpovedne a s veľkou snahou uspieť. V prvom polčase mali loptu oveľa častejšie na svojich kopačkách a kontrolovali hru. Predviedli množstvo vydarených kombinácii a individuálnych akcii, čo pretavili do piatich gólov v sieti obávaného súpera, ktorého v úvodnom dejstve prakticky k ničomu nepustili. 

  Po zmene strán hostia predsa len trocha zdvihli hlavu, vypracovali si niekoľko náznakov šancí a po rohovom kope sa im podarilo streliť čestný úspech. Postupne s pribúdajúcimi minútami sa však opäť začali presadzovať naši hráči a hráčka, keď dokázali po pekných akciách ešte tri-krát rozvlniť dubnickú sieť. Veľa gólových šancí však zostalo nevyužitých a hostia mohli odísť s ešte vyššou prehrou.

  Za dnešný výkon, ktorý bol asi najlepší v tejto sezóne si celé družstvo zaslúži veľkú pochvalu. Bravó chlapci a dievča !

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.