Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 9. kola

24. 4. 2011

FK Prievidza - MFK Dubnica 0:8  (predohrávané)

FK Púchov - Raven P. Bystrica  2:8

AS Trenčín - Spartak Myjava  0:1  (predohrávané)

AFC Nové Mesto n/V - Baník Handlová  8:2 (3:2)

 ( nedeľa 24. apríla 10,00 hod., štadión AFC )

 Podobne ako v predchádzajúcom stretnutí s Púchovom sa našim hráčom nevydaril úvod zápasu, keď sme inkasovali po zlej rozohrávke v obrane. Hra sa nám nedarila a keď sme si aj vypracovali šance trestuhodne ich naši hráči zahodili. V dvoch prípadoch zazvonila alumíniová konštrukcia súperovej brány a každému začínalo byť jasné, že víťazstvo sa nebude rodiť ľahko. Postupne sa nášmu družstvu podarilo dvoma gólmi nakloniť misky váh na svoju stranu, súper však dokázal vyrovnať z rýchleho brejku. Potom ešte Handlovčania pohrozili z rohového kopu, ale náš brankár loptu vyškriabal nad brvno. Našťastie sa domácemu teamu podarilo do prestávky z viacerých príležitostí aspoň raz skórovať a upraviť na polčasový stav 3:2.

 Po zmene strán naši pokračovali v bezkrvnom výkone, ale kľúčovým momentom sa ukázal gól Andreja Púchleho, keď sa mu vyplatilo sledovať loptu do posledného momentu a zvýšil na dvojgólový rozdiel. To našich futbalistov upokojilo.  Naviac súper začal v druhom dejstve odchádzať kondične, čo sa našim hráčom darilo využívať a skóre narastalo do konečného výsledku 8:2.

Celkove však s dnešným výkonom napriek výhre nemôžeme byť úplne spokojný. V nasledujúcich troch zápasoch nás čakajú nepomerne kvalitnejší protivníci ( P. Bystrica, Dubnica, Myjava), ktorý oveľa dôkladnejšie preveria našich hráčov a hráčku. Verme, že dnešných chýb sa v týchto dueloch vyvarujú a ukážu na ihrisku čo v nich skutočne je.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.